Wydruk fotografii (duży format)

Pokaż więcej. Zachwyć bardziej.

Wydruk wielkoformatowy zdjęć wymaga ogromnej precyzji i najwyższej jakości sprzętu drukarskiego. Tu nie ma miejsca na błędy. Soluma Photo oferuje Ci wydruk wszelkich projektów fotograficznych w dużym formacie i w standardzie Premium.

wudruk fotografii

Wydruk wielkoformatowy przykuwa uwagę

Duży format to rewelacyjne narzędzie promocyjne, szczególnie przydatne w kampanii wizerunkowej (plakaty, bannery wielkoformatowe, siatki). Trzeba jednak pamiętać, że to broń obosieczna. Pisząc wprost: na dużym wydruku widać znacznie więcej. Nawet drobna pomyłka, niespójność kolorystyczna, zły kadr będą natychmiast rzucać się w oczy. To może zdecydować o porażce kampanii i negatywnie wpłynąć na odbiór marki.

Dlatego rozsądny przedsiębiorca nie powinien w ogóle brać pod uwagę eksperymentowania z jakością wydruku wielkoformatowego. W Soluma Photo korzystamy ze sprzętu najwyższej klasy, doskonałego papieru i pigmentów gwarantujących trwałość oraz wierne odwzorowanie kolorów i detali.

Zamawiam profesjonalny wydruk wielkoformatowy

Wbrew pozorom duży format nie jest zarezerwowany tylko dla korporacji i największych marek. Na tę metodę promowania oferty mogą zdecydować się także małe, lokalne firmy. Głównym atutem jest znakomita relacja kosztu reklamy do spodziewanych efektów marketingowych.

Oferujemy nie tylko wydruk gotowych zdjęć, ale także ich wcześniejsze przygotowanie. Wykonamy dla Ciebie sesję fotograficzną, a następnie wspólnie wybierzemy prace, które będą najlepszą wizytówką Twojej firmy.

Sesja fotograficzna