Spacery wirtualne

Profesjonalna prezentacja w technologii 360°

Spacery wirtualne to jedno z najbardziej efektownych narzędzi sprzedaży i prezentacji, szczególnie chętnie wykorzystywane w branży nieruchomości. Wielu klientów oczekuje możliwości dokładnego zapoznania się z obiektem bez wychodzenia z domu. Dzięki temu łatwiej jest ich przekonać do osobistej wizyty na terenie nieruchomości.

wirtualna wycieczka

W Soluma Photo specjalizujemy się w projektowaniu imponujących wirtualnych wycieczek po wszelkich obiektach architektonicznych i terenach zielonych.

Wzrost zainteresowania nieruchomością nawet o kilkaset procent

Spacery wirtualne coraz częściej stanowią podstawę działań promocyjnych firm deweloperskich, agentów nieruchomości, spółdzielni mieszkaniowych, prywatnych właścicieli nieruchomości, architektów, firm zajmujących się architekturą krajobrazu i wykończeniem wnętrz, ale także muzeów, parków rozrywki, parków wodnych i wielu innych obiektów, po których można „oprowadzić” potencjalnego klienta.

Taka forma wirtualnej prezentacji obiektu znacznie zwiększa szansę na to, że oglądający zechce obejrzeć go na żywo. Najważniejsze korzyści to:

  • Oszczędność pieniędzy i czasu – szczególnie w przypadku deweloperów i agentów nieruchomości, którzy nie muszą umawiać się na prezentację z niezdecydowanymi klientami,
  • Gwarancja, że oglądający dokładnie zapozna się z atutami nieruchomości,
  • „Odsianie” klientów, którzy i tak nie skorzystają z oferty, ponieważ niektóre jej elementy nie są dla nich akceptowalne (a dostrzegli je dzięki wirtualnemu spacerowi),
  • Prestiż – firmy korzystające z technologii wirtualnego spaceru są odbierane jako nowoczesne, profesjonalne, proklienckie.

Zamawiam wirtualny spacer po nieruchomości

Wirtualne wycieczki wkrótce staną się standardowym narzędziem prezentacji nieruchomości, szczególnie na rynku pierwotnym. Skorzystaj z tego już teraz, aby zaproponować klientom coś nowego i tym samym wyprzedzić konkurencję!

Sesja fotograficzna