Fotoksiążka

Więcej niż album. To emocje.

Fotoksiążka to nowoczesna forma albumu rodzinnego. Wybierają ją osoby, które chcą regularnie wracać do pięknych chwil swojego życia. Fotografie układają się w spójną historię, dzięki czemu ich oglądanie nie nudzi i nie jest traktowane jako strata czasu. Szukasz pomysłu na efektowny, osobisty prezent? Może po prostu chcesz mieć piękną kronikę rodzinną? Fotoksiążka to znakomite rozwiązanie.

fotoksiazka

Dlaczego warto zamówić fotoksiążkę?

Jest wiele sposobów na zachowanie wspomnień. Przez lata tworzyliśmy własne albumy rodzinne, które dziś kurzą się w piwnicach i mało kto do nich wraca. Fotografia cyfrowa umożliwiła nam przechowywanie zdjęć na dysku komputera, ale okazuje się, że później i tak nie chce nam się ich porządkować i oglądać. Powód jest zawsze ten sam: standardowe pokazy zdjęć są nudne.

Fotoksiążka łamie ten schemat, ponieważ nie jest zwykłym albumem, ale fotograficzną opowieścią, zdjęciową prezentacją codziennych wydarzeń, które dzięki temu wydają nam się o wiele ważniejsze. W Soluma Photo zaprojektujemy dla Ciebie piękną fotoksiążkę – świetny, oryginalny prezent.

Fotoksiążka to jednak nie tylko pomysł na prezent, ale także znakomite narzędzie promocji dla firm. Może ona zastąpić klasyczny folder reklamowy, stanowić efektowną prezentację portfolio przedsiębiorców działających w branży kreatywnej i artystycznej (fotografów, malarzy, grafików, rzeźbiarzy etc.). To świetny sposób na przykucie uwagi klientów i odwołanie się do ich emocji.

Zamawiam profesjonalną fotoksiążkę!

Soluma Photo stworzy dla Ciebie pięknie wydaną fotoksiążkę, która zrobi wrażenie na Twoich bliskich, znajomych, klientach. Skontaktuj się z nami i pozwól nam przygotować fotograficzną opowieść według Twojego scenariusza.

Sesja fotograficzna