Foto reportażowe

Profesjonalna opowieść o firmie z ambicjami.

Fotografia reportażowa to nie tylko śmiertelnie poważne cykle prasowe. Coraz częściej wykorzystuje się ją w biznesie, głównie podczas obsługi eventów i innych ważnych wydarzeń firmowych. Dobry fotograf potrafi uchwycić najlepsze momenty i stworzyć ciekawą fotograficzną opowieść, która świetnie opisuje firmę bez słów. W Soluma Photo umiemy opowiadać takie historie.

fotografia reportaż

Reportaż fotograficzny to bardzo silna broń w walce o wizerunek firmy. Jest wiele branż, w których tego typu zdjęcia pomagają uzyskać przewagę nad konkurencją. Wystarczy wymienić zespoły muzyczne, prezenterów, artystów scenicznych, ale także wszystkich profesjonalistów, którzy występują przed szerszą publicznością. Fotoreportaż z targów branżowych czy konferencji jest znakomitą pamiątką dla uczestników imprezy i pozwala im zapamiętać wydarzenie oraz jego głównego aktora.

Obsługujemy wszelkie imprezy, które wymagają dokumentacji fotograficznej: szkolenia, spotkania integracyjne, jubileusze firmowe i prywatne, konferencje, kongresy, seminaria, bale, różnego typu imprezy masowe i sportowe, wydarzenia kulturalne. Nasz fotograf pojawi się tam, gdzie chcesz i przygotuje dla Ciebie znakomitą pamiątkę lub narzędzie promocyjne.

Zamawiam profesjonalny fotoreportaż dla mojej firmy

Dobra fotografia reportażowa to sztuka uchwycenia tzw. smaczków, które oddają atmosferę panującą podczas wydarzenia. Firma posiadająca dokumentację swoich imprez staje się bardziej wiarygodna w oczach klientów, znacznie podnosi swój prestiż. To ważne w czasach, gdy wizerunek ma kolosalne znaczenie biznesowe.

Sesja fotograficzna