Foto reklamowe

Od zwykłego produktu do obiektu pożądania.

Atrakcyjna aranżacja potrafi całkowicie zmienić odbiór produktu i nadać mu inny charakter. Dobierając odpowiednie tło i detale otoczenia możemy sprawić, że dość pospolita rzecz nagle stanie się elegancka, intrygująca, modna, efektowna. Stanie się JAKAŚ. Wybór należy do Ciebie. My zajmiemy się wykonaniem. Soluma Photo realizuje profesjonalne projekty z zakresu fotografii reklamowej wraz z aranżacją planu.

foto reklamowe

Wyobraź sobie bułkę. Zwykłą kajzerkę. Jeśli położysz ją na białym papierze śniadaniowym, to będzie to po prostu bułka. Jednak wystarczy, że w tle znajdzie się liść świeżej sałaty, z boku uśmiechnie się plaster sera, a sama bułka zostanie położona na pięknym talerzu, by zwyczajne pieczywo stało się czymś, na widok czego każdemu pocieknie ślinka. Tak właśnie działa profesjonalna, kreatywna aranżacja. Tak robi się skuteczne zdjęcia reklamowe.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, który umożliwia nam wykonywanie dowolnych sesji reklamowych na potrzeby kampanii online i offline. Specjalizujemy się w projektowaniu planów zdjęciowych w profesjonalnym studiu fotograficznym i u klienta. Mamy wszystkie niezbędne elementy, w tym oświetlenie, realizujemy także nietypowe zamówienia.

Zamawiam profesjonalną fotografię reklamową

Fotografia reklamowa to kluczowy element skutecznych działań marketingowych. Klienci chcą oglądać produkty w konkretnych sytuacjach i móc wyobrazić sobie, jak będzie się je nosić, jak będzie się nimi jeździć, jak będą smakować czy prezentować się w domu. Dobre zdjęcie daje taką możliwość, a więc sprzedaje. Skontaktuj się z nami. Wiemy co zrobić, aby Twój produkt stał się obiektem pożądania.

Sesja fotograficzna