Foto produktów

Ładne zdjęcie. Muszę to kupić!

42% Polaków korzystających z Internetu robi zakupy w sieci. To ważna informacja dla przedsiębiorców, którzy powinni wiedzieć, że sprzedaż internetowa jest przyszłością handlu. W sieci będziemy kupować coraz częściej i coraz więcej. Konkurencja rośnie, a wygrać można z nią tylko w jeden sposób: udowodnić klientom, że powinni wydać swoje pieniądze w tym konkretnym sklepie. Nie da się tego zrobić bez profesjonalnej fotografii produktowej.

Specjalizujemy się w wykonywaniu zdjęć produktów, czyli tzw. packshotów. Jest to bardzo efektowna forma przedstawienia produktu za pomocą statycznego lub ruchomego obrazu. Dobry packshot daje oglądającemu ważny powód, aby kupić daną rzecz. Prezentuje produkt w sposób atrakcyjny, umożliwia dokładne zapoznanie się z jego cechami i przekonanie się, że jest to rzecz warta zakupu.

Fotografia produktów ma zastosowanie nie tylko w branży e-commerce. Nasze zdjęcia wykorzystasz w folderach, katalogach, na plakatach i bannerach reklamowych. Staną się one fundamentem każdego nośnika, który ma zachęcić klientów do nabycia produktu.

Zamawiam profesjonalne zdjęcia produktów

Zaprezentujemy Twój produkt od najlepszej strony. Zadbamy o odpowiednie tło, prawidłowe oświetlenie, najwyższą szczegółowość obrazu. Sprawdź nasze realizacje i przekonaj się, że warto nam zaufać.

Sesja fotograficzna