Fotografia 360 produktów

Profesjonalna prezentacja w każdym detalu.

Fotografia produktów w technologii 360° to znakomity sposób na wyróżnienie oferty, szczególnie w Internecie. Dając klientom szansę lepszego poznania produktu możesz oczekiwać znacznego wzrostu sprzedaży i zaufania do Twojej marki. Soluma Photo specjalizuje się w fotografii 360°. Wykorzystaj nasze umiejętności.

foto 360

Dlaczego fotografia produktów 360° to najlepsza opcja dla Ciebie?

Klienci chcą mieć możliwość dokładnego zapoznania się z cechami produktu jeszcze przed złożeniem zamówienia i oczekują, że sprzedawcy staną na wysokości zadania. Dzięki prezentacji 360° każdy może bez wychodzenia z domu, z poziomu ekranu komputera, smartfona czy tabletu, obejrzeć produkt, poznać jego atuty i utwierdzić się w przekonaniu, że warto go kupić. Fotografia w technologii 360° jest zatem elementem pozwalającym osiągnąć znaczną przewagę nad konkurencją.

Największe atuty fotografii produktów 360°:

  • Przykucie uwagi klientów,
  • Wyróżnienie oferty na wymagającym rynku,
  • Znaczne zmniejszenie liczby zwrotów spowodowanych tym, że klient spodziewał się otrzymać coś innego,
  • Możliwość ograniczenia objętości standardowego opisu produktu,
  • Bardzo atrakcyjna prezentacja, dzięki czemu produkt wydaje się być bardziej wartościowy (klient jest skłonny zapłacić za niego więcej),
  • Zwiększenie prestiżu firmy.

Zamawiam fotografię 360° produktów!

Fotografia produktów w technologii 360° jest szansą dla Twojego biznesu, szczególnie jeśli działasz w branży w e-commerce. Twoja konkurencja już z tego korzysta, dlatego nie możesz sobie pozwolić na dalszą zwłokę. Nie naśladuj - zrób to lepiej. My Ci w tym pomożemy.

Sesja fotograficzna